+355672040660 Kthesa e kamzes, Garden city, kulla 1 Mon - Sat 8.00 - 18.00. Sunday CLOSED

Kerkohet Operator Marketingu

 • Vëndndodhja
 • Paga
  € 370 - € 450
 • Tipi i punës
  Full-Time
 • Postuar
  1 year ago
 • Kategoritë
  Operator
 • Afati
  December 23, 2029
 • Niveli
 • Gjuhët
  Albanian, English, French, German, Italian, Spanish
 • Gender:
  Mashkull, Femër, Tjetër

Overview

Kerkohet Operator Telemarketingu te gjuhes Italiane


Pergjegjesite

 1. Te arrije numrin e duhur te telefonatave
 2. Te arrije Targetin e dhene
 3. Te kete pergjegjesi mbi ate qe i jepet

Cfare ofrojme

 • Ne ju ofrojme pune Full-Time dhe Part-Time
 • Ambient Rinor
 • Page e kenaqshme
 • Mundesi per te levizur jasht vendit

Vëndndodhja